Pneumatiky Dunlop: Vysoký výkon a kvalita za dostupné ceny

Viac ako sto rokov tvrdej práce nielen na poli motošportu dokázali, že značka Dunlop patrí medzi overenú kvalitu.

Technológie, ktoré sú overené priamo na pretekoch, značka preniesla do vysoko výkonných, kvalitných pneumatík. Práve inovácie umožnili spoločnosti Dunlop vyvinúť a vyrábať najlepšie pneumatiky, ktoré sú uznávané aj vďaka mnohým oceneniam od renomovaných nezávislých testov pneumatík.

Dôsledne testované pre vysoký výkon

Nie je žiadnym prekvapením, že každá pneumatika je dôkladne testovaná. Kvalitu gúm Dunlop overili dôležité testy kvality, ktoré poskytujú prehľad o vlastnostiach pneumatiky v reálnom svete. Každá predávaná pneumatika Dunlop je vybavená štandardizovanou značkou EÚ pre pneumatiky, ktorá analyzuje a vyhodnocuje každú pneumatiku z hľadiska palivovej účinnosti, priľnavosti za mokra a vonkajšieho hluku. Dunlop tiež poskytuje svoje pneumatiky špičkovým európskym automobilovým organizáciám na nezávislé testovanie. Pneumatiky obvykle podliehajú pätnástim kľúčovým výkonnostným kritériám. Nechýbajú povinné testy na udržanie sa v zákrutách, monitoring spotreby paliva, testy na odolnosť proti aquaplaningu, kontrola brzdenia či manipulácie na mokrej vozovke.

Zaručená kvalita pneumatík Dunlop

Pneumatiky zdolajú celkovo viac ako päťdesiat prísnych a náročných testov. Tie zaručia, že výkon bude naozaj excelentný. Tieto náročné testy zahŕňajú aj overovanie priamej odolnosti voči šmyku, trakcii, vysokej rýchlosti a vnútornému hluku. Prečo si vybrať Dunlop? Táto značka má skvelú reputáciu, čo dokazuje aj na pretekárskych okruhoch. Špičkoví výrobcovia automobilov využívajú Dunlop ako svoje štandardné pneumatiky, aj vďaka neustálemu zavádzaniu nových technológií. Tie zabezpečujú, že ich užívatelia budú maximálne spokojní s výkonom. Vďaka pneumatikám Dunlop budete mať radosť z jazdy za každých podmienok.