Ak vám záleží na tomto, nové auto je pre vás správnou voľbou

Ak by Shakespeare žil v dnešnej dobe, jeho Hamlet v modernom prevedení by mohol namiesto otázky: „Byť, či nebyť?“ riešiť dilemu: „Nové, alebo jazdené?“ Aj keď je rozhodovanie medzi týmito dvomi možnosťami na prvý pohľad zložité, stačí poznať svoje priority a tento výber zvládnete jednoducho. Aké by mali byť vaše požiadavky, aby kúpa nového auta bola pre vás správnou cestou?

Čo všetko získate za vyššiu cenu

Nie je žiadnym tajomstvom, že v porovnaní s jazdenkou si za nové auto priplatíte. S vyššou cenou však prichádzajú aj zaujímavé výhody. Tou hlavnou je, že získate úplne nové vozidlo bez akýchkoľvek skrytých závad. Ak sa však aj postupom času nejaké objavia, môžete byť pokojní, pretože auto máte v záručnej lehote. Keď vidíte svietiť nulu na displeji s počtom najazdených kilometrov, nemusíte podozrievavo dvíhať obočie – je to skutočne tak. Pri jazdených autách, najčastejšie z dovozu, sa pocitu nedôvery zbavíte výrazne komplikovanejšie. Ak sa rozhodnete pre nové auto, za vyššiu cenu dostanete pocit istoty, že je všetko v poriadku. A keby náhodou nebolo, predajca urobí všetko pre to, aby zabezpečil nápravu.

Nové auto si vyskladáte podľa svojich predstáv

Patríte medzi náročných klientov, ktorí vedia, čo chcú? Pri kúpe nového auta to dostanete aj bez toho, aby ste museli prezerať desiatky či stovky modelov a hľadať ten v akvamarínovej farbe s menej ako 90-tisíc najazdenými kilometrami, koženými sedačkami a na liatinových diskoch. Pri kúpe nového vozidla máte jedinečné príležitosť poskladať si model presne podľa svojich predstáv a nie ste limitovaní aktuálnou ponukou jazdených automobilov. Za vyššiu cenu získavate slobodu výberu a prakticky neobmedzené možnosti.

Záruka, najnovšie technológie, moderný dizajn

Ak si vyberiete jazdené vozidlo, môže mať zle zabehnutý motor, čo sa prejaví na zvýšenej spotrebe oleja či paliva. Pri novom aute máte zabehnutie vo svojich rukách aj nohách. Zároveň získate záruku, ktorú si za príplatok môžete pokojne predĺžiť aj na 4 či 5 rokov. Keď si kupujete nové auto, automaticky získavate aj najmodernejšie technológie na trhu. Tie vám zabezpečia vyššiu bezpečnosť aj kontrolu nad samotným vozidlom. Ďalším dôležitým kritériom, ktorým sa riadite pri kúpe auta, je jeho vzhľad. Ak sa rozhodnete pre nový model, môžete sa tešiť na moderný dizajn, ktorý vo väčšine prípadov patrí k tomu najzaujímavejšiemu vo svete automobilov.

Sú tieto kritériá pri kúpe vozidla pre vás dôležité? Pozrite si našu ponuku nových áut a nájdite svojho nového 4-kolesového spoločníka.