Zoberte svoju partnerku na dovolenku a požiadajte ju tam romanticky o ruku

Každý muž v určitej fáze partnerského vzťahu zvažuje, či nenastal ten správny čas na to, aby svoju partnerku požiadal o ruku. Niektorí muži sa tým príliš netrápia a svoju partnerku požiadajú o ruku klasickým spôsobom bez nejakých špeciálnych príprav. No mali by ste vedieť, že táto chvíľa je spravidla len raz v živote a žena od Vás v tejto chvíli očakáva aspoň trochu romantiky.

Chorvátsko

Práve leto a letné dovolenky sú ideálnym obdobím, ktoré môžete využiť na to, aby ste svoju vyvolenú požiadali o ruku. Veď čo je romantickejšie ako niekde na dovolenku pri západe slnka na krásnej pláži požiadať svoju partnerku o ruku. A nemusíte ani hlboko siahať do vrecka a cestovať kvôli tomu hneď na Bali, či do Thajska. Krásnu romantiku môžete zažiť aj v blízkom Chorvátsku, kde je prostredie a celková atmosféra na žiadosť o ruku ako stvorená. Nezabudnite sa však pred dovolenkou poistiť. Ak neviete, kedy vycestujete, tak si pre istotu vybavte výhodné ročné cestovné poistenie.

V Chorvátsku máte naviac možnosť kúpiť si pekné a kvalitné zlaté šperky za výhodnú cenu. Preto si výber snubného prsteňa nechajte až na dovolenku. Skúste svojej partnerke počas dovolenky povedať, že by ste jej radi kúpili na pamiatku nejaký pekný šperk a zobrali ju do miestneho zlatníctva. Pri výbere len tak zo žartu skonštatujte, že by si mohla len tak vyskúša nejaký zásnubný diamantový prsteň, aby ste vedeli na čo máte do budúcnosti šetriť, keď ju budete chcieť požiadať o ruku. Keď zistíte, ktorý sa jej najviac páči a sedí jej, tak jej povedzte, že raz sa ho určite dočká. Nenápadne sa v priebehu dňa pod nejakou zámienkou vytraťte z izby a choďte prsteň kúpiť. Po večeri ju vezmite na pláž a pri večernou svite ju pri mori romanticky požiadajte o ruku. Garantujeme Vám, že určite nepovie nie. Veď ktorá žena by odolala takejto žiadosti o ruku.

Foto: pixmac.sk, Steve Moses – flickr