Zľava na telefón sa vyplatí

Každý deň trávime niekoľko hodín v ruke s telefónom, ukladáme si doň neuveriteľné množstvo zážitkov v podobe fotografií, dôležitých kontaktov a konverzácií a jeho funkcia telefonovania a posielania správ už dávno bola nahradená aplikáciami, ktorými platíme, kupujeme tovar či sa nimi preukazujeme vo vlakoch. Pre mnohých z vás je dôležité mať kvalitný a výkonný mobilný telefón, ktorý bude fungovať bez akýchkoľvek problémov a vydrží.

Staršie modely

Jedným z overených spôsobov, ako získať telefón lacnejšie, je kúpiť jeho staršiu verziu. Napríklad po tom, ako je uvedený na trh najnovší iPhone, jeho starší kolegovia idú na cene automaticky dole. Takže ak nepotrebujete mať úplnú novinku, oplatí sa počkať niekoľko mesiacov a ušetríte si tak celkom slušnú sumu peňazí.

Telefóny od Samsungu napríklad môžete výhodne kúpiť v zľave u veľkých predajcov a ak vám nebude vadiť použitý alebo skladom otvorené balenie, cena klesá ešte viac. Obchodníci zvyknú predávať opravené a zreklamované kusy, no tu buďte opatrný, pretože sa vám zľava na cene môže vypomstiť v životnosti telefónu, čo v konečnom dôsledku môže znamenať, že budete rýchlejšie potrebovať ďalší.

Zľavy na všetko

Telefóny sa z času na čas objavia v akcii aj u mobilných operátorov, kde sa oplatí siahnuť po dobrých zľavách na mobily aj v prípade, že sa zaviažete na určitú dobu. Ak sa viazať nechcete, využívajte či už ponuky na zľavu na poštovné, alebo akcie typu „čierny piatok“, do ktorého sa zapájajú aj obchodníci s elektronikou a počas ktorého sa zlacňuje veľké množstvo tovarov rôzneho druhu, medzi nimi aj telefóny.

Dobré ceny telefónov má aj akčný e-shop hej.sk. V prípade, že by ste tu chceli nakupovať, využite tento zľavový kupón a ušetrite krásnych 10 EUR z vašej objednávky. A to už sa ráta!

Takže, ako pri oblečení, tak aj pri mobiloch platí, že by ste nemali kupovať niečo za vyššiu cenu, ako je nutné. Neunáhlite sa, počkajte si na tú správnu chvíľu a využite zľavy, ktoré prichádzajú niekoľkokrát do roka a doprajte si mobil za cenu, aká vás poteší!

Foto: pixabay.com