Už nikdy žiaden otravný hmyz

Čo sa hmyzu týka, jeseň 2016 bola mimoriadne pestrá. Okrem našich pôvodných druhov sa na Slovensku nadštandardne darilo čínskym lienkam. Lienky sú síce pekné, ale niekedy veľmi otravné. Keď sa vonku začalo ochladzovať, tlačili sa vo veľkých húfoch dovnútra, do tepla domovov. Pre tých, ktorí nemali okenné sieťky proti hmyzu, to mohlo predstavovať pomerne veľký problém. Sieťky proti hmyzu totiž patria medzi najúčinnejšie a rokmi overené prostriedky proti týmto, pre niekoho dozaista nepríjemným až odporným tvorčekom.

sietky-na-okna_kalypso-sk

Vhodné na všetky typy okien

Žiaden strach. Hmyz už nemusí desiť nikoho z vás. Sieťky proti hmyzu sú vhodné tak na drevené, ako aj na plastové okná. I keď sú prioritne určené na ochranu vnútorných priestorov proti nohatým a okrídleným príšerkám, ich moderné vyhotovenie ich priam predurčuje na to, aby sa stali i štýlovým, dizajnovým doplnkom vášho obydlia.

To, že sú vhodné na každý typ okna, dokazujú sieťky proti hmyzu svojím rozmanitým vyhotovením. Zvoliť si môžete od pevných cez posuvné, rolovacie, dverové krídlové až po luxusné plisé sieťky. Ani s farebnosťou nebudete mať žiadne extrémne problémy. Množstvo systémov, rámov a použitej sieťoviny dokážete zladiť s ktoroukoľvek fasádou domu bez rušivých, nevzhľadných, navzájom nehodiacich sa farebne odlišných prvkov.

Ochráňte svoj príbytok nielen proti hmyzu

Dom však nepotrebuje len ochranu proti vonkajším nepriateľom. Potrebuje byť chránený i proti vplyvom prostredia. Proti vetru, chladu, ruchu z ulice. Predpoklady na takúto ochranu majú plastové okná. Tie sú určené do novostavieb, pre mladých dynamických ľudí, ktorí majú záujem chrániť životné prostredie formou šetrenia energií. Plastové okná teda prostredníctvom znižovania energetickej náročnosti šetria nielen našu planétu, ale aj peniaze svojich majiteľov. Navyše majú i výbornú ochranu proti hluku, sú funkčné s moderným dizajnom a vyhotovené podľa prísnym noriem a štandardov.

Logické spojenie

Plastové okná sú súčasťou stále väčšieho množstva bytov, domov, chát. Poskytujú to najväčšie možné pohodlie a zvyšujú osobnú bezpečnosť. Okenné sieťky proti hmyzu sú síce niekedy považujú za doplnok, ale ukazuje sa, že často za nevyhnutý. Teraz vám už nič nebráni spojiť dve prepotrebné veci do jedného neoddeliteľného celku a prispôsobiť si svoje bývanie tak, aby bolo nielen o kúsok krajšie, ale i bezpečnejšie, lacnejšie a pohodlnejšie.