Škodlivé erotické pomôcky

Kto z vás nerád experimentuje v posteli? Každý z nás si chce spestriť svoj sexuálny život tak, aby bol dostatočne zaujímavý. Mnohokrát siahneme na erotické pomôcky a pritom si neuvedomujeme riziká, ktoré môžu poškodiť nášmu, či partnerovmu zdraviu. Výber takýchto hračiek musí byť preto dôsledný a určite je dobré prečítať si o kupovanej pomôcke čo najviac diskusií.

Penis vám nič nezväčší

Tento mýtus bol riešený veľa krát, no aj tak je internet plný reklamných bannerov s prípravkami a prístrojmi, ktoré môžu penis zväčšiť. Je to hlúposť, pretože penis sa zväčšiť skutočne nedá. Nepomôžu krémy, nepomôžu rôzne škripce a naťahovacie zariadenia. S ich používaním si môžete akurát tak trvalo poškodiť zdravie, vlastne penis. Dám dobrý typ, v prípade nadváhy stačí schudnúť. Pretože strata tuku v oblasti podbruška môže od koreňa penis zväčšiť aj o pár centimetrov.

Škodlivé materiály

Či sa nám to páči, alebo nie, existuje priveľa plastov, gúm a prísad, ktoré sa pri výrobe erotických pomôcok používajú. Pri ich používaní sa môžu prejaviť najrôznejšie alergie, alebo len citlivosť na dané zložky. Penis a ani vagína je akousi sliznicou, ktorej vrchná časť nie je tak imunná ako koža. Ale čo človek nevyskúša, to ako keby ani nebolo. Na Slovenskom trhu zas nenájdeme až toľko problémových predajcov. Veď ktorý sexshop by si zobral na svedomie zhoršenie zdravotného stavu svojho zákazníka? Potom vám pomôže len sex poradňa, kde pošlete fotografiu a oni vám diskrétne poradia.

Občas to zabolí

Nedávna kauza lacných vibrátorov pôvodom z Poľska spôsobila menší rozruch. Erotické pomôcky boli nedostatočne opracované, čo bolo badateľné zádermi a rôznymi ostrými výčnelkami, ktoré mali byť po vylisovaní správne odstránené. No zranenie vagíny, či penisu je veľmi bolestivá záležitosť. Tiež aj hojenie a potom obavy a strach z používania erotických hračiek. Okrem zlého opracovania to netreba tiež preháňať s veľkosťou dilda (hlavne milé dámy). Priveľké sústo môže viac škodiť, ako robiť dobre. Ja viem, že vaša voľba je voľbou vašich snov, no treba si vybrať taký realistický penis, ktorý nebudete chcieť neskôr vymeniť. Žiaľ výmena nie je z hygienických dôvodov možná.

Kvalitné erotické pomôcky

Na Slovensku je prvým meradlom kvality zrejme cena. Vysoká cena však nezaručuje kvalitu, pretože ak ten istý vibrátor nájdete na inej stránke za podstatne nižšiu cenu, jedná sa akurát tak o lachvatosť predajcu. Porovnajte si trh a zistite si, čo konkrétne potrebujete. Keď sa hanbíte behať po sexshopoch vo vašom meste, je lepšie si sadnúť v pohodlí domova za internet a pohľadať si predajcov online. Má to svoje výhody, ako diskrétnosť, pomerne veľký výber a hlavne podstatne nižšia cena oproti kamenným predajniam. Internet je budúcnosť a sex patrí k životu. Zaobstarajte si aj vy erotické pomôcky. Prajem veľa zdaru pri milovaní a málo sexuálnych nehôd, či zranení.