Saloos – kvalita z lona prírody

saloosPrírodné prípravky sa dnes dajú zohnať takmer na každom kroku. Veľmi dôležité je však nakupovať také, ktorých kvalita je zaručená spoľahlivým výrobným procesom a overená spokojnými zákazníkmi. Prírodné produkty vysokej kvality obsahujú viac liečivých výťažkov, používajú sa v menších množstvách a vydržia tak dlhší čas. Jednou zo značiek biokozmetiky zaručenej kvality je aj Saloos. Viac o tejto kozmetike sa dozviete tu.

Český výrobca špičkovej biokozmetiky

Značka Saloos uviedla svoje výrobky na trh v roku 1993. Za desaťročie svojej existencie si získala obrovské množstvo spokojných zákazníkov. Kozmetika Saloos sa môže pochváliť certifikátom CPKbio – Certifikovaná prírodná biokozmetika. Tento certifikát podčiarkuje jej kvalitu ešte viac. Výrobky Saloos neobsahujú žiadne chemické parfumy, konzervanty ani farbivá. Všetky sú založené len na rastlinných výťažkoch, ktoré majú dokázané liečivé účinky. Kozmetické prípravky nespôsobujú žiadne alergické reakcie a sú vhodné aj pre tú najcitlivejšiu pokožku. V ponuke Saloos sa nachádzajú najrozličnejšie prípravky starostlivosti o telo, akými sú napríklad masážne oleje, sprchové oleje, odličovacie prípravky, rastlinné oleje a mnohé iné.

100% éterické oleje

Saloos oleje sú vychýrenou radou tejto značky. Éterické oleje obsahujú obrovské množstvo prírodných výťažkov, ktoré sa postarajú o dokonalý zážitok. Oleje sa najčastejšie používajú vo vonných lampách. Pár kvapiek oleja vo vode, ktorá sa odparí nad ohňom sviečky, rozvonia celú miestnosť a poteší zmysly každého človeka. Okrem toho sa dajú éterické oleje pridať aj do masážnych olejov, krémov alebo kúpeľov. Niektoré z nich sú vhodné aj do ústnych vôd. Saloos oleje obsahujú pravú esenciu rastlín, z ktorých sú vyrobené a majú preto, na rozdiel od chemicky vyrobených parfumov, liečivé účinky. V prípade, že sa chcete o kvalite éterických olejov a inej kozmetiky Saloos presvedčiť, vyskúšajte nejaký prípravok na „vlastnej koži“.