Ruksaky- štýloví kamaráti na výlet, festival i do mesta

S ruksakmi má možno mnoho z nás spojené detské školské časy, kedy sme na chrbtoch nosili tony kníh a tešili sa, kedy to zo seba zhodíme. V posledných rokoch sa však trend ruksakov neskutočne rozmohol a stal sa z neho štýlový módny kúsok, ktorý jednoducho chceme a potrebujeme.

Oproti kabelkám má jednu obrovskú výhodu, za ktorú vám určite vaša zdravie bude vďačné a každý doktor by vás pochválil. Váha je pri nosení rozložená rovnomerne, nezaťažujeme tak iba jednu stranu tela, chrbtica sa nám nekriví a nebolí tak. Navyše do ruksaku zmestíte všetko potrebné, niekedy aj nepotrebné, poznáme sa predsa. A pokiaľ sa bojíte, že s ruksakom nebudete vyzerať štýlovo a trendy, vyvedieme vás z omylu. Dnes sa dá vyberať z nespočetného množstva tvarov, farieb, materiálov a samozrejme značiek, takže si vyberie naozaj každý a určite nie iba jeden. Do ruksakov sa proste nedá nezamilovať. Poďme sa teda pozrieť na niektoré značky, ktoré ruksaky predstavujú.

Calvin Klein a Tommy Hillfiger

Obe značky sú známe svojou nadčasovou športovou eleganciou a krásnym minimalizmom. Predstavujú ruksaky menšie i väčšie, poväčšine kožené, takže vám vydržia mnoho rokov. Hodia sa aj k elegantným outfitom, šatám či sukniam a tak v podstate úplne nahrádzajú kabelku.

Converse

Milovaná značka Converse je preslávená najmä svojimi teniskami. Pokiaľ ste ich fanúšikom, určite vám doma nesmie chýbať aj ruksak Converse, aby ste dokonale ladili. Ich ruksaky sú väčšie, športové a nesmierne praktické, zmestí sa do nich úplne všetko, môžte s nimi teda vyraziť aj na dlhší výlet, športovanie či dovolenku.

Desigual

Všetci dobre vieme, že značka Desigual je originálna, nevšedná a plná nápadov. Pokiaľ chcete teda niečo trochu extravagantné, určite si prídete na svoje. Predstavuje však aj ruksaky elegantnejšie a jej výber je široký, aj čo sa týka rôznych designov, veľkostí či materiálov. Niektoré kúsky sú umiernenejšie, iné farebné, vzorované či divoké, všetky však rovnako krásne a hlavne kvalitné.

Anekke a Santoro

Značky plné roztomilosti, nežnosti a hravosti. Ak ste duša romantická a jemná, ktorá nikdy neprestáva snívať, tieto značky sú presne pre vás. Keď sa zamilujete do niektorého z nádherných rozprávkových motívov, môžte si vybrať s obrovského množstva tvarov a veľkostí, ktoré značka Anekke ponúka.

Justo

Plastová láska v podobe roztomilých, jednoduchých ruksakov Justo. Sú primeranej veľkosti, ani príliš malé, ani obrovské a nesmierne praktické, vďaka svojmu plastovému materiálu EVA, ktorý je v podstate nezničiteľný. Do toho sa určite oplatí investovať. Navyše každý z nich disponuje odnímatľným vrecúškom vpredu, ktoré sa dá nosiť samostatne ako crossbody a takisto si ho môžete vymieňať a rôzne kombinovať, keď si kúpite ruksačikov viac.

Veríme, že teraz už neexistuje jediný dôvôd, prečo by ste si aspoň jeden ruksak akejkoľvek značky nezaobstarali.

Foto: differenta.sk