Ovládajte svoju domácnosť na diaľku: Zásuvka Fibaro sa postará o váš domov!

Jednoduché ovládanie bez akýchkoľvek problémov – to sú zariadenia Fibaro, vďaka ktorým môžete mať domácnosť pod palcom bez toho, aby ste boli doma. Zásuvka Fibaro spĺňa hneď niekoľko skvelých funkcií.

Tomu sa povie, inteligentné technológie! Ak si želáte ovládať domácnosť na diaľku, je pre vás vhodné zabezpečiť svoj domov zariadeniami Fibaro. Tieto inovatívne produkty dokážu ovládať rôzne zariadenia vo vašej domácnosti bez najmenších ťažkostí. Za zmienku stojí aj inteligentná zásuvka Fibaro. Čo všetko vo vašej domácnosti zvládne?

Sledujte vašu domácnosť jednoducho vďaka zásuvke

Bezdrôtovú zásuvku môžete použiť na sledovanie akéhokoľvek zariadenia vo vašej domácnosti. Vzdialene ovládateľná zásuvka vás ohromí svojimi schopnosťami a dizajnom. Práve vďaka nemu je považovaná za jedno z najatraktívnejších a najmenších zariadení svojho typu na svete. Tento moderný produkt však dokáže veľké veci! Informácie o aktuálnej spotrebe kontrolujete vďaka aplikácii. Vďaka Z-Wave riadiacej jednotke môžete porovnávať spotrebu zariadení v domácnosti a zistíte aj to, koľko času deti strávili hraním videohier alebo či vám svieti svetlo v spálni počas vašej neprítomnosti. Mimochodom, vďaka bezpečnostnej krytke sú vaše deti v bezpečí.

Buďte informovaní o odbere energie

Efektný RGB LED kruh napovie aktuálny odber zmenou farby. Tiež vďaka inteligentnej zásuvke dokážete nastaviť aj limit každému spotrebiču. Zásuvka funguje aj ako skvelý hlásič porúch. Informuje vás o poškodenom spotrebiči, ktorý jednoducho nezapojí do siete. Ak vám prestane fungovať práčka, ohlási zas jej poruchu. Šikovná zásuvka sa aktualizuje sama stlačením tlačidla. Nemusíte ju ani odpájať zo siete, modul sa aktualizuje bezdrôtovo pomocou aplikácie alebo webového rozhrania.