Nové trendy v predlžovaní a zahustení vlasov

Šetrne, prirodzene a s maximálnym leskom. To sú hlavné kritériá pri výbere vhodnej metódy na zahustenie a predĺženie vlasov. Vybrali sme pre vás tie najmodernejšie vlasové techniky, vďaka ktorým si budete môcť dovoliť účesy ako hollywoodske hviezdy.

Nechajte svoje vlasy zažiariť! Ak to nie je možné v ich plnej kráse, vyskúšajte bezpečné a rýchle napájanie vlasov. Aktuálne je veľký záujem o CLIP– IN vlasy na bežné aj slávnostné príležitosti. Je to rýchla, praktická a moderná metóda predlžovania vlasov. Sú to príčesky, v ktorých sú vlasy našité v jednotlivých pásoch. Uchytávajú sa pomocou malej sponky. Príčesok drží, je pevný a nevidieť ho. Napájanie je možné aj doma. Úprava trvá približne 10 až 20 minút. Záleží to, samozrejme, od vašej šikovnosti, dĺžky a hustoty vlasov.

Pre CLIP – IN vlasy sa ženy rozhodnú aj preto, že ich môžu kedykoľvek zložiť. Nemusíte sa obávať ani neprirodzeného, umelého efektu. To je jeden z hlavných dôvodov, prečo odmietame príčesky. Pre metódu clip – in sú dôležité napramienkované živé vlasy podľa náročných kritérií na kvalitu a odtieň. Rozhodne nepodporujeme ani mýtus o “príčeskoch na spadnutie“. V sponkách sú pásiky, ktoré chránia jednotlivé pramene pred zošmyknutím.

Bohaté účesy pre každú z nás! Stačí si vybrať vhodnú techniku na ich zahustenie

Aj v ďalšej obľúbenej metóde sa na zahustenie používajú 100% prirodzené ľudské vlasy približne v 36 prameňoch. Spoje prechádzajú medicínskymi atestami. Musia byť antialergické, bezpečné a nemôžu dráždiť pokožku. Získate tak perfektný účes za krátky čas, a to bez viazania či zapletania. Vlasy sa zahusťujú špeciálnymi polymérovými zlúčeninami. Spoje ledva cítiť a vôbec ich nevidieť.

Korekciu je potrebné absolvovať po 2 až 4 mesiacoch. Vlasy si môžete naďalej farbiť, žehliť, ale aj kulmovať či fúkať. Aj táto metóda šetrí váš čas, peniaze a nezaťažuje vaše vlastné vlasy. Buďte zvodná nielen na svadbách a oslavách, ale každý jeden deň. Na to sú určené tie najlepšie techniky na predĺženie a zahustenie vlasov.

Foto: clipinvlasy.sk