Neviete si predstaviť život bez mobilu a ten váš je pokazený?

Niektoré nečakané situácie dokážu citeľne ochromiť naše bežné fungovanie. Jednou z nich je aj pokazený telefón. Vedeli by ste si ešte vôbec predstaviť život bez mobilného telefónu aspoň na jediný deň? Nie? Čo potom robiť, keď ten váš štrajkuje a potrebuje nevyhnutnú opravu? Máme pre vás zaujímavé riešenie, ktoré zabezpečí opravu vášho mobilu naozaj promptne.

apple-1120730_640

Ak využijete služby bežného servisu mobilov, na opravu sa načakáte dni až týždne. Vo fronte totiž čakajú ďalšie zariadenia, ktoré sú na tom rovnako ako to vaše. Nehovoriac o tom, že návštevou v servise strácate váš drahocenný čas. Našťastie, služby v tejto oblasti sa výrazne pohli dopredu, a preto vám môžeme predstaviť servis, s ktorým je oprava mobilov v Bratislave prakticky bezstarostná.

Ako prebieha služba pojazdného servisu mobilov v Bratislave?

Pojazdný servis mobilov v Bratislave je pripravený prísť za vami v rámci územia celého Bratislavského kraja a zrealizovať potrebnú opravu vášho mobilného telefónu priamo na mieste. Stačí si ho len objednať prostredníctvom stránky MobilnyServis.sk. Vo vami vybranom termíne a na vami zadanom mieste vás navštívi technik, ktorý prevezme telefón, zhodnotí dôvod poškodenia a priamo v servisnom vozidle uskutoční potrebnú opravu. Vy sa zatiaľ nemusíte nijak obmedzovať a pokojne sa môžete venovať všetkým bežným denným činnostiam. Celá práca je zvyčajne dokončená v priebehu jednej hodiny.

Spoľahnúť sa môžete na profesionálnu prácu a originálne náhradné diely

V prípade opravy telefónov realizovanej prostredníctvom služieb MobilnyServis.sk sa môžete spoľahnúť na maximálnu kvalitu prevedenej práce a použitie špičkových a originálnych náhradných dielov. V prípade, že opravu vášho modelu servis neponúka, po individuálnej dohode je možné zrealizovať aj jeho servis, s cieľom maximálne skrátiť dobu na dodanie potrebných súčiastok.

MobilnýServis.sk poskytujúci opravu mobilov v Bratislave môžete samozrejme navštíviť aj v kamennom servise alebo zaslať svoj telefón do opravy kuriérom.

Foto: pixabay.com