Neskutočný zážitok. Spať na „kokose“, alebo v pene

Hovorí sa, že až tretinu života strávime na lôžku. Jedným z predmetov, ktorý najviac môže prispieť ku kvalitnému odpočinku, je matrac. Žiaľ, veľa výrobcov ponúka matrace, ktoré sú vyrobené z lacnejších a nekvalitnejších materiálov. To má neskôr za následok to, že tieto výrobky strácajú životnosť a spánok na nich nie je ani zďaleka zdravý. Ak sa chcete vyspať do pohody, vyberte si kvalitný matrac za rozumnú cenu.

Woman Sleeping.

Dotyk exkluzivity vo vašej spálni

Vo vašej spálni určite chcete mať len to najlepšie, aby ste si mohli vychutnávať zdravý spánok a nerušený oddych. Bolieva vás v noci chrbtica, neustále sa prehadzujete a neviete si nájsť vhodnú polohu? Kvalitný matrac to môže vyriešiť. Navyše, ak spĺňa určité ortopedické a antialergické vlastnosti, možno ho zaradiť medzi tzv. zdravotné matrace.

Ako radí portál mojmatrac.sk, ak chcete spať na matraci, ktorý je šetrný k vašej chrbtici a zároveň sa jej dokáže ešte aj prispôsobiť, stavte na kvalitu a overenú tradíciu produktov. „U nás nájdete matrace Materasso, ktoré pochádzajú od najkvalitnejšieho výrobcu na Slovensku. Výrobe zdravotných a ortopedických matracov sa venuje už viac ako dvadsať rokov a pokrýva až 60 percent slovenského trhu.“ Pri ich výrobe sa kladie dôraz na prepracovanie a vysokokvalitné technológie. Ich výroba je založená na novej nemeckej technológií a materiáloch, z ktorých sú vyrábané a navyše, podliehajú certifikácii.

Vyberte si matrac podľa chuti

Ste v živote aktívni, ale už nemáte osemnásť? Tak potom iste dokážete oceniť kvalitu, ktorá vám pomôže udržať si dobré zdravie. Matrace Materasso vám zabezpečia zdravý spánok i pohodu v jednom. Pre vás je vhodný napríklad matrac s kokosovou doskou v strede, prípadne ekologický matrac, pri výrobe ktorého je použitý ricínový olej namiesto ropných látok.

Chcete konkrétny tip? Tak potom skúste Sultán hydrolatex plus, ktorý je vytvorený z dvoch hydrolatexových dosiek, medzi ktoré je vložená platňa z kokosu. Vďaka svojej výške je možné ho uložiť aj na pevný masívny rošt. Žijete zdravým životným štýlom a nemáte radi „umeliny“? Ekologický matrac Natur Biogreen si vedia vychutnať aktívni ľudia. Pri jeho výrobe bol použitý ricínový olej namiesto ropných látok, čo určite poteší ekologických nadšencov. Tvorí ho komfortná tvarovaná prírodná pena Biogreen. Môžete si zvoliť buď mäkký, alebo tvrdí, navyše, pokiaľ je v kombinácii s antidekubitným prevedením, je vhodný aj pre starších ľudí. Nezabúdajte, že dobrý matrac sa prispôsobí vám, nie vy jemu. Iba tak bude spokojní a zobudíte sa ráno príjemne oddýchnutí a dobre naladení. Za váš zdravý spánok to určite stojí.