Najlepšie zľavové kódy na elektroniku

Oslovili sme portál kuponer.sk, aby sme zistili, aké sú najobľúbenejšie zľavové kódy na elektro. Opýtali sme sa na najobľúbenejšie obchody a typické kupóny, ktoré v nich môžeme uplatniť. Tu máte teda top výber toho najlepšieho.

Zľava na nákup na hej.sk

Hej.sk patrí k najväčším predajcom elektroniky na slovenskom trhu. Ponúka všetko od hriankovačov až po chladničky alebo výpočtovú techniku. K jeho najobľúbenejším súčasným zľavovým kupónom patrí zľava 10 eur na všetko nad 250 eur. Stačí si len skopírovať kód. Ku klasickým zľavám potom patrí doprava zadarmo pri nákupe nad 30 eur, ale aj tak to poteší, no nie?

Ušetrite až 10 % z ceny nákupu

Ani eshop Conrad.sk asi netreba predstavovať, i v ňom nájdeme široké spektrum elektrospotrebičov. Aj tu nájdeme zaujímavé akcie a zľavové kódy. Medzi tie najobľúbenejšie patrí zľavový kód 10 % na na nákup pri cene objednávky nad 20 eur. Takže ak sa napríklad chystáte nakúpiť chladničku a práčku za 1000 eur, tak pri nákupe ušetríte 100 eur, čo nie je zanedbateľná suma.

Tento kupón sa samozrejme vyplatí aj pri menších nákupoch, na druhú stranu, ak sa práve chystáte vybaviť byť, alebo nahradiť staré spotrebiče, tak ušetríte naozaj veľa eur.

Ďalšie zaujímavé kupóny na elektro

Ako vidíte predajcovia aj zákazníci si najviac obľúbili kódy na zľavu pri nákupe nad určitú sumu. Medzi ďalšie obľúbené zľavy, ktoré platia celoročne patrí doprava zdarma, ktorá býva taktiež podmienená minimálnou čiastkou. Najviac sa dá ušetriť, ak budete zľavové kódy pravidelne sledovať, predajcovia totiž často, keď nemôžu nejaký sortiment vypredať, zvolia práve ako prvý variant, ako vyzvať zákazníkov ku kúpe, zľavové kódy.