Móda sa neustále mení: Aké sú trendy v tomto roku?

Každý, kto sleduje módu, vie, že nie je rok, kedy by boli trendy rovnaké. Vždy sa uvádzajú novinky, ktoré sa v danom roku či sezóne nosia a sú v kurze. Spravidla sú to však módne trendy pre vyššiu spoločnosť či celebrity, ktoré si môžu dovoliť nasledovať výstrelky svetových módnych domov. Bežný človek môže sledovať cenovo nenáročné trendy, z ktorých vám niektoré na rok 2018 prinášame.

Nielen pre odvážne

Jedným z trendov na tento rok sú vzorované pančuchy. Tento trend je úplne dostupný každej dáme a čo je ešte lepšie, môžete si dovoliť hneď niekoľko rôznych kúskov, ktoré budete kombinovať. Veď dámske oblečenie sa dá jednoducho ladiť, len musíte mať svoj vlastný jednotný štýl, ktorým sa budete riadiť. Nebojte sa sieťovaných či farebných pančúch. Vyjdite s tohtoročným trendom zo svojej komfortnej módnej zóny.

Takže nebojte sa vaše šaty na párty doplniť netradičnými pančuchami. Okrem toho sú v roku 2018 v centre pozornosti aj drevené doplnky. Nemusíte kupovať napríklad drahé hodinky, stačia vám v drevenom lemovaní. Lacnejšia varianta a tento rok je v kurze.

Buďte sexy každý deň

Ďalším trendom, ktorý sa po dlhých rokoch zase vrátil do módy, sú zvonové nohavice. Rifle sú zrejme najbežnejšími tohto strihu. Na stehnách sú obtiahnuté a k členkom rozšírené a milujú ich všetky odvážne ženy! A čo na vrch k nim? No predsa sexy tričká, ktoré jemne odhalia dekolt a dodajú celému outfitu poriadny vzrušujúci šmrnc.

Čo sa topánok týka, tak sa nebojte siahnuť po hrubých a masívnych opätkoch, ktoré sú nielenže trendom tohto roku, ale sú aj neuveriteľne pohodlné a nemusíte sa báť, že by sa vám na nich nepríjemne zvrtla noha. Na druhej strane sa čoraz viac dámy odvažujú kombinovať značkové športové tenisky k šatám, čo je na bežný deň trendy nielen v tomto roku!

Foto: pixabay.com