Luxus v podobe Louis Vuitton

Obliekanie, aktuálna móda a módne trendy sú jednou z bežných tém, o ktorých sa rozprávame, ktoré sa s vysokou frekvenciou objavujú v televízii, časopisoch a na sociálnych sieťach. O módnych prešľapoch svetoznámych celebrít vieme takmer okamžite a dopriať si aspoň jeden kúsok z módneho domu svetových značiek túži nejedna žena. Práve značka Louis Vuitton patrí k módnej špičke, no zadovážiť si niečo odtiaľ môžete aj vy! Túto módnu značku hrdo prezentuje Selena Gomez s jej nalepšou kamarátkou Taylor Swift.

Známy dizajn

Odevná značka Louis Vuitton vznikla vo Francúzsku v roku 1854 a založil ju Louis Vuitton Malletier. Ten bol ešte pred založením vlastnej značky povolaný vyrábať batožinu pre manželku Napoleona III. Značku Louis Vuitton nie je zrejme potrebné predstavovať, pretože jeho logo prelínajúcich sa iniciálok zakladateľa na šachovnicovom podklade pozná snáď každý. Kúpou výrobku Louis Vuitton si môžete byť istí, že dostávate kvalitu. Na výrobky Louis Vuitton dostávate doživotnú záruku!

Značka Louis Vuitton patrí v našich končinách k tým najluxusnejším. Smutným faktom však je, že napríklad v susednej Českej republike je to najnapodobňovaná značka, pod ktorou sa vyrábajú napodobeniny pre laika na prvý pohľad nerozpoznateľné od originálu. Horšie to už však bude s kvalitou a odolnosťou pri bežnom používaní.

Kúsky z dielne

Zakladateľ značky prišiel v roku 1858 na trh s revolučnou novinkou, a tou sú kufre v tvare ako ich poznáme dnes. Kváder, naskladateľný jeden na druhý a so zámkou. Výrobe kufrov, kabeliek, topánok, šperkov či doplnkov sa venuje módny dom Louis Vuitton už po celom svete. Značka je zameraná aj na luxusné oblečenie, ktoré je najčastejšie prezentované v módnych magazínoch a na billboardoch. V roku 2017 sa dokonca reklama na Louis Vuitton objavila aj v kinách v trvaní jeden a pol minúty.

Oživuje aj váš šatník niektorý z luxusných kúskov z francúzskeho módneho  domu značky Louis Vuitton?

Foto: pixabay.com