Homosexualita a tantra?

Homosexualita sa v dnešných dňoch spomína zľava doprava. Niektorí sú výhradne proti, iní s tým zas nemajú najmenší problém. Kontroverznosť témy určite neprospieva gayom a lezbičkám. Veď aj oni sú len ľudia. Dokáže im tantrická masáž pomôcť s vyrovnaným životom plným sexuálnych zážitkov?

Homosexualita ako súčasť života

Počet homosexuálov sa každým rokom mierne zvyšuje. Pomaly, ale isto, začínajú získavať podobné práva ako heterosexuálne páry. Ako sme už spomínali, všetci sme len ľudia a prežívame emócie. Pocit odlišnosti a neakceptovateľnosti v spoločnosti teda môže zanechať rôzne stopy na psychike gayov či lezbičiek. Ako im predchádzať? Napríklad pomocou pravidelnej tantrickej masáže v Bratislave.

Pozdvihnite svoje duchovno vďaka tantre

Tradičnou súčasťou tantrickej masáže je úvod, kedy sa masér či masérka venujú vašej psychike. Je na ich šikovnosti, aby sa pýtali tie správne otázky. Vďaka tomuto rituálu dokážete nájsť riešenie na mnoho problémov, získať sebavedomie alebo sa zbaviť stresu. Odstránite fyzické bloky, ktoré bránia sexuálnej energii prúdiť správnym smerom. Naučíte sa úprimnejšie komunikovať s partnerom, či zvládať nepríjemnosti, ktoré na vás číhajú.

Priebeh erotickej masáže

Samotná erotická masáž je vhodná tak pre heterosexuálov, ako i homosexuálov. Niektoré salóny ponúkajú špecializované masáže, no väčšinou si môžete pohlavie masérky či maséra vybrať sami. Najprv sa osprchujete, potom príde na rad vaše duchovno a rozhovor. Následne dochádza k fyzickej masáži. Začína sa od ramien a chrbta, končí pri nohách a intímnych partiách. Orgazmus nie je cieľom, no väčšina ho vďaka príjemnému napätiu a vzrušeniu dosiahne.

Tantrické učenie je špecifické jednou dôležitou vlastnosťou: Nikoho nezanedbáva a nediskriminuje. Či už ide o rozdielne pohlavie alebo sexuálnu orientáciu. Ak ste masáž doteraz nevyskúšali, neváhajte. Určite bude mať pozitívny efekt na kvalitu vášho života.