Hodváb na vlasy

Zimné mesiace znamenajú vždy pre vlasy záťaž – nedostatok vitamínov a prudké striedanie vonkajších a vnútorných teplôt spôsobuje, že vlasy sú bez lesku, lámu sa a zle sa upravujú. Preto je nevyhnutné ich ošetrovať kvalitnými prípravkami, ktoré zabezpečia obnovu.

Luxus pre vlasy

Hodváb bol vždy znamením kvality a luxusu. Jeho vynikajúce vlastnosti sú známe už vyše 5 000 rokov. Preto stavila spoločnosť Farouk Systems na kvalitu a vyvinula hodvábnu výživu Silk Therapy na báze prírodného hodvábu. Kukly priadky morušovej dováža z vybraných japonských fariem a následne spracováva v starostlivom procese, ktorý je firemným tajomstvom.

Luxusný hodváb na vlasy s unikátnou formulou obsahuje hodvábne proteíny, vitamíny a rastlinné výťažky, ktoré posilňujú a vypĺňajú úbytky vo vlasoch. Vlasy nielen vyživuje, ale dodáva im tiež skvelý lesk. Molekuly hodvábu totiž majú tvar obdĺžnika a táto štruktúra dobre odráža svetlo. Kúra navyše hydratuje a chráni vlasy pred negatívnym vplyvom UV žiarenia.

Dobre pôsobí pod vplyvom vysokej teploty, preto je vhodné ju používať pri fénovaní alebo žehlení vlasov. Vysoká teplota zlepšuje regeneračné účinky prírodného hodvábu, umožňuje jeho zložkám ľahko vniknúť dovnútra a pôsobiť na štruktúru vlasu. Kúra neblokuje proces farbenia vlasov. Vlasová kozmetika CHI celkovo pôsobí zdravo pre vlasy. Ak hľadáte kvalitu určite sa poobzerajte aj po tejto vlasovej kozmetike.

Foto: pixabay.com